Polityka prywatności.

1. Zapisując się do serwisu wyrażasz zgodę na przyjętą przez nas politykę prywatności, czyli przetwarzanie twojego emaila i loginu. Polityka prywatności dotyczy wszystkich użytkowników, patrz niżej.
2. Dane podane: login i email będą wykorzystywane na stronach allegaleria.pl do podpisywania przez Ciebie pisanych wiadomości (na tablicach ogłoszeń, forach, dyskusjach itp.).
3. Raz na jakiś czas będziesz otrzymywał‚ informacje na promocyjne na email od allegaleria.pl - informacje będą dotyczyły aktualnie przez nas analizownaych tematów, informacje mogą zawierać reklamy różnych produktów (legalnych).
4. Jeżeli zapiszesz się na jakiś dodatkowe emailowe kursy, newslettery, autorespondery na stronie to będziesz otrzymywać dodatkowe maile.
5. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych (jedynie w przypadku sprzedaży całego serwisu, lub jego części). Jedynie w momencie gdy jesteś zalogowany, lub gdy korzystasz z jakiegoś komponentu w serwisie każdy umieszczony przez Ciebie plik może zostać podpisany twoimi danymi: loginem, emailem, www lub innymi jeżeli coś wprowadziłeś›.
6. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości reklamowych i informacyjnych.
7. Jeżeli zapiszesz się do jakiejś listy mailingowej (lub innego komponentu) prowadzonej przez użytkownika stajesz się naszym użytkownikiem, a jednocześnie zgadzasz się na otrzymywanie od tej osoby u której się zapisałeś niezapowiedzianych wiadomości email rozmaitej treści.


Jeżeli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt.
sex anonse fundacja dla zwierząt bielizna erotyczna producent bielizny sex anonse pomoc zwierzętom foto flirt darmowe filmy porno